Vaše výsledky vyhľadávania

LODGE PLUS

Predstavujeme vám dom LODGE PLUS od JAK Modules. Dom sa skladá z dvoch modulov na kľúč, ktoré naši technici zmontujú na mieste určenia. Proces prefabrikácie v továrni je 99%, vďaka čomu môžeme zaručiť najvyššiu kvalitu spracovania.

obrázok
  • Plocha: 80m2
  • Dĺžka: 14m
  • Šírka: 6,5m

 

Dom pozostáva z nasledovných miestností:
– obývacia izba
– hlavná spálňa so šatňou a kúpeľňou s vaňou
– druhá spálňa
– kúpeľňa
– kuchyňa na mieru
– technická miestnosť

Konštrukcia uzavretých oceľových profilov 100x100x4 zabezpečuje statické preťaženie neporovnateľné s inými technológiami. Celý je postavený pod odborným dohľadom našich architektov.

obrázok
obrázok

 

Tepelná izolácia

Vyrobené z certifikovanej, nehorľavej PUR peny od BASF a EMBEPUR v dvoch technológiách (uzavretá a otvorená bunka) pre najlepšiu tepelnú (U < 0,15W/(m2K)) a akustickú izoláciu.

 

Fasáda

Fasáda je vyrobená z pozinkovaného plechu BUDMAT a vinylových (GER) dosiek, z ktorých 90% je recyklovaných. Záruka na fasádu: 25 rokov.

 

Okná a dvere

3-sklo štandardné, nemecké profily VEKA, z vonkajšej strany dyhované. Z prednej strany posuvný balkón s dverami typu PS.

 

Kúrenie/Chladenie

Štandardne inštalujeme elektrické kúrenie s voliteľným podlahovým kúrením a klimatizácie ROTENSO. V každom našom dome inštalujeme profesionálny ventilačný systém, aby sme zabezpečili čo najlepší komfort pre obyvateľov.

 

Dokončenie interiéru

Na dokončenie interiéru používame len tie najlepšie certifikované materiály prémiovej triedy.

obrázok
obrázok

generál

Steny a strop:
Vyrobené z prírodných drevených panelov pokrytých obkladom STRAMA alebo obložením Podlaha: LVT alebo ROCO certifikované vinylové panely (75% kameň).

Kúpeľne:
stenové panely ROCO vyrobené zo 75% prírodného kameňa, bezšvové. Kovania GROHE a VILLEROY&BOCH

Kuchyňa:
Na mieru, pánty BLUM, domáce spotrebiče BOSCH/SIEMENS (rúra, chladnička s mrazničkou, umývačka riadu, indukčná varná doska).

Zostava obsahuje:
– terasu 2m x 6,5m v oceľovej konštrukcii ukončenú kompozitnou doskou
– verandu 3m x 6,5m

Porovnajte nehnuteľnosti