Vaše výsledky vyhľadávania

Moduly JAK

S radosťou Vám predstavujeme plne vybavený modulový dom JAK QUBE pripravený na bývanie so zastavanou plochou 27m2. Dom je celý z oceľovej konštrukcie a zateplený dvoma druhmi PUR peny so súčiniteľom prestupu tepla λ 0,15. Moderná technológia a jedinečné riešenia nám umožnili vytvoriť veľmi odolný a mimoriadne energeticky úsporný dom.

 

obrázok

  • Plocha: 27m2
  • Dĺžka: 9m
  • Šírka: 3m
  • 1. Obývacia izba s prístavbou: 19,43 m2
  • 2. Kúpeľňa: 3,62 m2

Rozmery JAK QUBE 3m x 9m umožňujú prepravu prakticky kamkoľvek, kam sa dá dostať autom. V mnohých častiach Európy tieto rozmery umožňujú založenie nášho domu bez stavebného povolenia.

Každý náš dom je vytvorený podľa požiadaviek našich klientov. Z tohto dôvodu si môžete vybrať individuálny typ podlahy, farby obkladov stien, úpravu kúpeľne a to všetko tak, aby ste po 90 dňoch dostali produkt šitý na mieru vašim individuálnym potrebám.

Na výrobu našich domov používame tie najkvalitnejšie materiály a produkty, aby sa každý náš zákazník mohol tešiť z nákupu dlhé roky.

obrázok

Stavebníctvo
Nosná konštrukcia modelu QUBE je vyrobená z oceľových profilov 100x60x5 mm, medzi rámami sú oceľové prvky z profilov 60x40x4 mm, vďaka čomu je model stabilný a zaručuje dlhodobé používanie. Všetky steny, strecha a podlaha sú zateplené PUR penou popredných svetových značiek v celkovej hrúbke 12 cm, vďaka čomu majú súčiniteľ prestupu tepla Uw=0,15W/m2/K. Vďaka použitej izolácii je dom mimoriadne energeticky úsporný a tým pádom nepotrebuje veľa energie na vykurovanie, čo sa samozrejme premieta do nízkych nákladov na údržbu.

obrázok

AKO

AKO QUBE-hod

Nadmorská výška

Skombinovali sa dva typy fasád, ktoré dodávajú domu nadčasový vzhľad. Na fasáde je použitá impregnovaná doska a antracitová „švová“ fasáda, ktorá si nevyžaduje údržbu, ľahko sa čistí a nie je potrebné ju natierať. Jednoplášťová strecha s uhlom sklonu 20 stupňov bola pokrytá plechom hrúbky 0,7 mm. Strešný plášť a uhol sklonu sú prispôsobené inštalácii solárnych panelov.

Okná

V celom dome sú z vonkajšej strany okná v antracitovej farbe, zvnútra biele, trojsklo, umožňujúce zachovať výborné tepelnoizolačné parametre. Veľké balkónové okno v technológii PSH zaisťuje neuveriteľný komfort a funkčnosť pri každodennom používaní.

 

 

Voda, kanalizácia a elektroinštalácia

Inštalácie sme schopní prispôsobiť individuálnemu projektu ako aj normám platným v krajine dodania domu. Model QUBE je štandardne vybavený:
– jednou vykurovacou a chladiacou jednotkou (voliteľne možno použiť dvojzónovú jednotku)
– elektrickým ohrevom vodovodnej prípojky (nemrznúca)
– vodovodným a kanalizačným systémom z PE rúr
– elektrický zásobník teplej vody s objemom 50 litrov plne servisovaná kuchyňa a kúpeľňa

obrázok

obrázok

Interiér

 

steny

Nástenné panely Interior Design, ktoré používame pri dokončovaní interiérov, sú najkvalitnejšie, funkčné, ľahko sa čistia a sú odolné voči poškodeniu a hlavne ekologické.

 

 

Poschodie

V našich modulových domoch používame vinylové panely alebo kremenné sintre (70% kameňa). Naše podlahy sú plne vodotesné. Rad podláh Kronospan a Gerflor, ktoré používame, sa vyznačuje mimoriadnym dizajnom a výnimočnou odolnosťou. Vyrábajú sa procesom digitálnej tlače a do najmenších detailov dávajú vzhľad prírodného dreva a kameňa. Rovnako ako u prírodných podláh sa vzor mení s každým dekorom, čo umožňuje inštaláciu až do 14 m² bez opakovania jednotlivých panelov. Naše dosky sú mimoriadne rozmerovo stabilné, a preto sú vhodné na inštaláciu na slnečných a silne frekventovaných miestach. Vodeodolnosť a vysoká odolnosť proti poškodeniu a poškriabaniu ho predurčujú do kuchýň a kúpeľní.

 

 

Kúpeľňa

Používame vodotesné veľkoformátové obklady od Rocko Tiles. Ide o skutočnú revolúciu medzi obkladovými a dekoratívnymi materiálmi, ktoré používame v kúpeľniach. Dlažba Rocko je dostupná v mnohých módnych prevedeniach, ktoré dokonale imitujú drevo, betón alebo mramor. Dlažba Rocko je absolútne vodeodolná, hygienická a mrazuvzdorná. Sú dokonalým materiálom pre zariadenie vašej vysnívanej kúpeľne. Celý interiér kúpeľne dopĺňa keramika Villeroy&Boch s armatúrami Grohe. Sú výrobcami najexkluzívnejších sanitárnych produktov, oceňovaných už mnoho rokov na trhoch po celom svete.

Kuchyňa

Plne vybavená vstavaná kuchyňa, ktorej súčasťou je umývačka riadu, rúra, indukčná varná doska s pohlcovačom vzduchu a chladnička s mrazničkou BOSCH/Whirpool uspokojí aj tých najnáročnejších zákazníkov. Usporiadanie je premyslené rovnako, ako boli zachované zásady ergonómie, funkčnosti a pohodlia. Kuchyňu sme schopní vyrobiť vo farbe podľa výberu zákazníka. V našich katalógoch máme tiež množstvo aranžmánov, ktoré už boli zrealizované.

obrázok

MOBILNÁ VERZIA OBSAHUJE RÁM S DVOMA ALEBO TROCH NÁPRAVAMI.

obrázok

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Porovnajte nehnuteľnosti